Dziś jest czwartek 25 lipca 2024, imieniny: Jakuba i Krzysztofa

Powiatowy Zespół Koordynujący Współpracę

Wspólne spotkanie PZKW i MGI

dodano: 2014-08-28 08:41:55

W dniu 18 lipca 2014 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku odbyło się drugie wspólne spotkanie członków Powiatowego Zespołu Koordynującego Współpracę oraz Mobilnej Grupy Interdyscyplinarnej. W spotkaniu uczestniczył specjalista ds. programów i powiatowych zespołów Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich w Warszawie Pan Jarosław Matyjek, z którym omówiono zasady funkcjonowania i współpracy członków PZKW i MGI.

czytaj więcej » Wspólne spotkanie PZKW i MGI

Opracowanie Lokalnego Programu Interdyscyplinarnej Współpracy

dodano: 2014-08-28 08:37:05

W wyniku prac Powiatowego Zespołu Koordynującego Współpracę w pierwszych miesiącach realizacji projektu opracowany został Lokalny Program Interdyscyplinarnej Współpracy. Program został pozytywnie oceniony przez eksperta i zatwierdzony do realizacji przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich w Warszawie.

czytaj więcej » Opracowanie Lokalnego Programu Interdyscyplinarnej Współpracy

Powołanie, skład i zadania Powiatowego Zespołu Koordynującego Współpracę

dodano: 2014-08-28 08:40:19

W  ramach projektu „Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy – pilotaż” funkcjonuje Powiatowy Zespół Interdyscyplinarnej Współpracy, który powołany został uchwałą nr 16/2014 Zarządu Powiatu Słupskiego z dnia 13 lutego 2014. W skład Zespołu wchodzą przedstawiciele wszystkich partnerów realizujących projekt, tj. Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku oraz ośrodków pomocy społecznej w Słupsku, Ustce, Damnicy, Główczycach, Kępicach i Smołdzinie.

czytaj więcej » Powołanie, skład i zadania Powiatowego Zespołu Koordynującego Współpracę