Dziś jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Feliksa i Anzelma

Zabawa Mikołajkowa dla rodzin uczestniczących w projekcie "Schematom STOP!"

dodano: 2014-12-23 13:54:39

logo Unii Europejskiej

Zdjęcie z zabawy mikołajkowej dla rodzin uczestniczących w projekcie "Schematom STOP!..."W dniu 06.12.2014 r. odbyła się zabawa Mikołajkowa, zorganizowana dla wszystkich rodzin objętych wsparciem projektu pilotażowego pn. „Schematom STOP!”. Mikołajki odbyły się w Sali zabaw dla dzieci „Dżungla Park” w Słupsku z udziałem ok. 55 osób.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10.00. Podczas gdy dzieci korzystały z atrakcji znajdujących się w sali zabaw, rodzice mieli okazję do wymiany doświadczeń, powspominania grupowych wyjazdów rodzinnych realizowanych w trakcie trwania projektu pilotażowego. Jednak niedługo rodzice mogli się nacieszyć spokojem, animatorzy z sali zabaw zaangażowali wszystkich uczestników do aktywnego udziału w grach i zabawach.

Najwięcej emocji przyniósł jednak Mikołaj, który wkroczył na salę z wielkim workiem prezentów. Dzieci otoczyły Mikołaja dookoła nie mogąc doczekać się upragnionej paczki. Mikołaj z każdym dzieckiem rozmawiał, pytał o imię, wiek, wierszyk czy piosenkę. Każde dziecko było oczywiście grzeczne i dostało paczkę świąteczną ze słodyczami. Ponadto każda z rodzin otrzymała grę edukacyjną. Spotkanie pozytywnie wpłynęło na integrację rodzin oraz pozytywnie wpłynęło na relacje między członkami rodziny.  
 

 

Galeria zdjęć