Dziś jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Celiny i Waleriana

Wyniki konkursu pn. "Kolorowy świat bez przemocy"

dodano: 2018-11-14 09:32:32

Uprzejmie informujemy, że komisja konkursowa w składzie: Urszula Dąbrowska – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Monika Kozina – aspirant pracy socjalnej, Magdalena Jurek – specjalista pracy z rodziną, Beata Szmaglik-Michułka – pracownik socjalny na posiedzeniu dnia 13 listopada 2018 r. dokonała oceny 134 prac nadesłanych na konkurs pod nazwą „Kolorowy świat bez przemocy”.

Oceniając prace komisja brała pod uwagę zgodność z tematem, walory artystyczne, estetykę pracy, ciekawe i twórcze ujęcie tematu pracy. Komisja przyznała w każdej z kategorii wiekowej I, II i III miejsce oraz wyróżniania.

NAGRODY OTRZYMUJĄ:
1. W kategorii dzieci urodzonych w latach 2012 – 2011

I miejsce: Kyrylo Vatulia – Szkoła Podstawowa w Objeździe
II miejsce: Przemysław Jaśkiewicz – Szkoła Podstawowa w Kwakowie
III miejsce: Milena Nieźwińska – Szkoła Podstawowa w Objeździe

2. W kategorii dzieci urodzonych w latach 2010 - 2009

I miejsce: Zuzanna Petryk – Szkoła Podstawowa w Objeździe
II miejsce: Oliwia Różycka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
III miejsce: Małgorzata Czulak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce

3. W kategorii dzieci urodzonych w latach 2008 - 2004

I miejsce: Natalia Szymańska – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Główczycach
II miejsce: Kacper Cur – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
III miejsce: Anna Bagniuk – Szkoła Podstawowa w Objeździe

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ:
1. W kategorii dzieci urodzonych w latach 2012 – 2011

- Gabriela Bloch – Szkoła Podstawowa w Objeździe
- Tymoteusz Wierczyński – Szkoła Podstawowa w Jezierzycach
- Nadia Czarnecka – Szkoła Podstawowa w Objeździe
- Wiktoria Leśniewska – Szkoła Podstawowa w Jezierzycach

2. W kategorii dzieci urodzonych w latach 2010 - 2009

- Julia Kosik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
- Hanna Kubicka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
- Alicja Kowalska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce

3. W kategorii dzieci urodzonych w latach 2008 - 2004

- Kornelia Bajramow – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
- Zuzanna Kaszuba – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
- Oliwia Helińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną dostarczone do szkół do dnia 15 grudnia 2018 r.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!