Dziś jest poniedzialek 14 października 2019, imieniny: Bernarda i Fortunaty

Ruszyła rekrutacja osób sprawujących pieczę zastępczą do drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2019-07-03 11:51:48

Logotypy

Uprzejmie informujemy, że z dniem 3 lipca br. rozpoczynamy rekrutację osób sprawujących pieczę zastępczą na terenie powiatu słupskiego do drugiej edycji edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim".

W ramach działań projektowych zaplanowano warsztat integracyjno – edukacyjny w formie wyjazdowej, szkolenia specjalistyczne, szkolenie z pierwszej pomocy, warsztat umiejętności rodzicielskich w formie weekendowego wyjazdu całych rodzin, warsztaty pracy twórczej, rozmów na tematy potencjalnie trudne (dojrzewanie dzieci, seksualność dziecka, wiek adolescencji. W związku z udziałem w zajęciach warsztatowo-szkoleniowych uczestnicy będą mieli zapewniony zwrot kosztów dojazdów do miejsc szkoleń, a także opiekę nad dziećmi. Zgłoszenia na formularzu według załączonego wzoru należy składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku do dnia 16 lipca br. Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji znajdują się w regulaminie rekrutacji zamieszczonym poniżej.

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy - osoby sprawujące pieczę zastępczą(plik doc. rozmiar 176 KB)
Formularz zgłoszeniowy - osoby sprawujące pieczę zastępczą(plik pdf., rozmiar 504 KB)
Regulamin rekrutacji - osoby sprawujące pieczę zastępczą (plik pdf., rozmiar 420 KB)
Regulamin uczestnictwa w projekcie (plik pdf., rozmiar 508 KB)