Dziś jest środa 17 października 2018, imieniny: Wiktora i Małgorzaty

Aktualności

Rozmowy kwalifikacyjne do projektu pn. "Rękodzieło sposobem na przełamanie barier"

dodano: 2012-03-14 10:49:31

logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Informujemy, że dnia 28 marca 2012r. w godzinach od 9.00 do 15.00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku odbędą się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami do projektu pn. „Rękodzieło sposobem na przełamanie barier”.

czytaj więcej » Rozmowy kwalifikacyjne do projektu pn. "Rękodzieło sposobem na przełamanie barier"

Dobiega końca termin składania formularzy zgłoszeniowych do udziału w projekcie "Rękodzieło sposobem na przełamanie barier"

dodano: 2012-03-13 11:42:23

 logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Informujemy, że dobiega końca termin składania zgłoszeń do projektu realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku pn. „Rękodzieło sposobem na przełamanie barier”. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą tylko do 22 marca 2012 r. (czwartek) w siedzibie PCPR w Słupsku, al. Sienkiewicza 20 (I piętro, pok. Nr 1 lub 2).

czytaj więcej » Dobiega końca termin składania formularzy zgłoszeniowych do udziału w projekcie "Rękodzieło sposobem na przełamanie barier"

Ostatnie spotkania informacyjne w Dębnicy Kaszubskiej i Kępicach

dodano: 2012-03-01 14:14:13

  logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie ze spotkania informacyjnego dotyczącego projektu  konkursowego pn. "Rękodzieło sposobem na przełamanie barier" W dniach 29 lutego i 1 marca 2012 r. odbyły się dwa ostatnie spotkania informacyjne dotyczące projektu konkursowego realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku pn. „Rękodzieło sposobem na przełamanie barier”. Założeniem spotkań było przedstawienie głównych celów, działań oraz warunków uczestnictwa w projekcie tym razem mieszkańcom gminy Dębnica Kaszubska i Kępic.

czytaj więcej » Ostatnie spotkania informacyjne w Dębnicy Kaszubskiej i Kępicach