Dziś jest czwartek 21 lutego 2019, imieniny: Eleonory i Feliksa

Aktualności

Za nami warsztat metodyczny i rady pedagogiczne metodą Klanzy

dodano: 2011-12-14 09:35:23

logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie z warsztatów metodycznych i rady pedagogicznej metodą Klanzy w Hotelu Kormoran Wallness Medical Spa w Rowach W ramach projektu systemowego pt. "Wyższe kwalifikacje zawodowe – większe możliwości na rynku pracy" w dniach 9 - 11 grudnia 2011 r. w Hotelu Kormoran Wellness Medical Spa w Rowach odbyły się warsztaty metodyczne i rady pedagogiczne metodą Klanzy dla 12 osobowej grupy młodzieży realizującej Indywidualne Programy Usamodzielnienia.

czytaj więcej » Za nami warsztat metodyczny i rady pedagogiczne metodą Klanzy

W ramach projektu odbyła się wycieczka do Gdyni

dodano: 2011-12-05 12:34:59

 

 logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie z wycieczki do Gdyni w ramach projektu systemowego pn. "Wyższe kwalifikacje zawodowe - większe możliwości na rynku pracy" W dniu 26 listopada 2011 r. odbyła się zaplanowana w ramach projektu systemowego pn. „Wyższe kwalifikacje zawodowe – większe możliwości na rynku pracy” wycieczka do Gdyni. Uczestnikami wyjazdu była grupa młodzieży oraz grupa osób niepełnosprawnych biorąca udział w Projekcie.  

czytaj więcej » W ramach projektu odbyła się wycieczka do Gdyni

Młodzież zakończyła udział w warsztatach aktywnego poruszania się po rynku pracy

dodano: 2011-11-30 14:47:55

W siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku w okresie od 21 do 25 listopada br., odbyły się warsztaty aktywnego poruszania się po rynku pracy dla grupy młodzieży realizującej Indywidualne Programy Usamodzielnienia z terenu powiatu słupskiego.

czytaj więcej » Młodzież zakończyła udział w warsztatach aktywnego poruszania się po rynku pracy