Dziś jest piątek 22 marca 2019, imieniny: Bogusława i Katarzyny

Aktualności

Dobiegły końca warsztaty kompetencji społecznych dla grupy młodzieży

dodano: 2011-10-21 12:48:00

logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie z warsztatów kompetencji społecznych uczestników realizujących  Indywidualne Programy Usamodzielnienia W dniach od 19 września do 21 października br., w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku odbyły się warsztaty kompetencji społecznych dla grupy młodzieży realizującej Indywidualne Programy Usamodzielnienia.

czytaj więcej » Dobiegły końca warsztaty kompetencji społecznych dla grupy młodzieży

Pierwsza grupa zakończyła warsztat kompetencji społecznych

dodano: 2011-10-12 15:38:50

logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie z warsztatów kompetencji społecznych osób niepełnopsrawnych projektu pn. " Wyższe kwalifikacje zawodowe- większe możliwości na rynku pracy" W dniach od 26 września do 12 października br., w siedzibie Centrum  odbyły się warsztaty kompetencji społecznych dla ośmiu osób niepełnosprawnych, uczestników projektu pt. „Wyższe kwalifikacje zawodowe – większe możliwości na rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej » Pierwsza grupa zakończyła warsztat kompetencji społecznych

Zawiązanie wspólpracy w zakresie opieki nad chorymi na zaawansowaną przewlekłą chorobę płuc

dodano: 2011-10-12 12:53:10

Zdjęcie ze spotkania poświęconego nawiązaniu wspópracy środowisk medycznych z sektorem pomocy społecznej w zakresie opieki nad chorym na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc

W dniu 10 października br. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku odbyło się spotkanie poświęcone nawiązaniu współpracy środowisk medycznych z sektorem pomocy społecznej w zakresie opieki nad chorym na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc w ramach projektu „Pomorski model zintegrowanej opieki nad chorymi na zaawansowaną przewlekłą chorobę płuc”.   

czytaj więcej » Zawiązanie wspólpracy w zakresie opieki nad chorymi na zaawansowaną przewlekłą chorobę płuc