Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika i Luizy

Aktualności

Zakończył się kurs komputerowy dla osób niepełnosprawnych

dodano: 2011-11-23 13:19:30

logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie z "Kursu komputerowego z elementami grafiki komputerowej" który odbył się w Ośrodku Szkoleń i Korepetycji "Edukacja" W dniach od 2 do 23 listopada 2011r. w  Ośrodku Szkoleń i Korepetycji ,,Edukacja" przy A. 3-go Maja 77/9 w Słupsku odbył się ,,Kurs komputerowy z elementami grafiki komputerowej" , organizowany w ramach projektu pt. ,,Wyższe kwalifikacje zawodowe - większe możliwości na rynku pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

czytaj więcej » Zakończył się kurs komputerowy dla osób niepełnosprawnych

Rozpoczęły się warsztaty aktywnego poruszania się po rynku pracy dla grupy młodzieży

dodano: 2011-11-23 12:19:54

logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie z warsztatów prowadzonych przez doradców zawodowych Od dnia 21 listopada 2011 r. do dnia 25 listopada 2011 r. młodzież uczestniczy w warsztatach aktywnego poruszania się po rynku pracy. Zajęcia warsztatowe prowadzone są przez doradców zawodowych (jednego dla każdej z grup), w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku w dwóch grupach:10 - osobowej oraz 9 – osobowej w wymiarze 16 godzin dydaktycznych.

czytaj więcej » Rozpoczęły się warsztaty aktywnego poruszania się po rynku pracy dla grupy młodzieży

Dobiegł końca kurs prawa jazdy kat. B

dodano: 2011-11-23 12:14:54

logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie z zakończenia zajęć praktycznych z kursu na prawo jazdy kat. BUczestnicy Projektu, objęci Indywidualnymi Programami Usamodzielnienia, zakończyli zajęcia praktyczne z kursu na prawo jazdy kat. B, prowadzonego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Formuła S.C ze Słupska.

czytaj więcej » Dobiegł końca kurs prawa jazdy kat. B