Dziś jest poniedzialek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja i Bogusza

Aktualności

Dobiegł końca projekt systemowy pn. "Wyższe kwalifikacje zawodowe - większe możliwości na rynku pracy"

dodano: 2011-12-21 14:38:02

    logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie ze spotkania podsumowującego projekt systemowy pn. "Wyższe kwalifikacje zawodowe-większe możliwości na rynku pracy"14 grudnia br. w Słupskim Młynie odbyło się spotkanie podsumowujące realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku projekt systemowy pn. „Wyższe kwalifikacje zawodowe – większe możliwości na rynku pracy”. W spotkaniu udział wzięli uczestnicy projektu, realizatorzy oraz goście zaproszeni – starosta słupski Pan Sławomir Ziemianowicz, wicestarosta Andrzej Bury oraz naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Słupsku Zbigniew Babiarz – Zych,oraz kierownik Oddziału Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Słupsku – Pani Maria Matuszewska. 

czytaj więcej » Dobiegł końca projekt systemowy pn. "Wyższe kwalifikacje zawodowe - większe możliwości na rynku pracy"

Grupa osób niepełnosprawnych uczestniczyła w wyjazdowych warsztatach budowania własnego wizerunku z elementami wizażu i zasad savoir vivre

dodano: 2011-12-20 13:55:29

 logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie zwarsztatów budowania własnego wizerunku z elementami wizażu i zasad savoir vivre w Hotelu Kormoran Wellness Medical Spa w Rowach W dniach 9 - 11 grudnia 2011 r. w Hotelu Kormoran Wellness Medical Spa w Rowach  w ramach projektu systemowego pn. „Wyższe kwalifikacje zawodowe – większe możliwości na rynku pracy” odbył się warsztat budowania własnego wizerunku z elementami wizażu i zasad savoir vivre.  

czytaj więcej » Grupa osób niepełnosprawnych uczestniczyła w wyjazdowych warsztatach budowania własnego wizerunku z elementami wizażu i zasad savoir vivre

Za nami warsztat metodyczny i rady pedagogiczne metodą Klanzy

dodano: 2011-12-14 09:35:23

logo Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zdjęcie z warsztatów metodycznych i rady pedagogicznej metodą Klanzy w Hotelu Kormoran Wallness Medical Spa w Rowach W ramach projektu systemowego pt. "Wyższe kwalifikacje zawodowe – większe możliwości na rynku pracy" w dniach 9 - 11 grudnia 2011 r. w Hotelu Kormoran Wellness Medical Spa w Rowach odbyły się warsztaty metodyczne i rady pedagogiczne metodą Klanzy dla 12 osobowej grupy młodzieży realizującej Indywidualne Programy Usamodzielnienia.

czytaj więcej » Za nami warsztat metodyczny i rady pedagogiczne metodą Klanzy