Dziś jest niedziela 20 września 2020, imieniny: Filipiny i Eustachego

Aktualności

Odeszła Halina Mrozik – Wójcik wieloletnia Dyrektor PCPR w Słupsku

dodano: 2020-08-26 15:27:39

Z żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu wczorajszym zmarła w wieku 74 lat Pani Halina Mrozik - Wójcik dyrektor naszego PCPR w latach 2000 – 2010.
Żegnamy ją, przekazując jednocześnie wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.
Msza święta odprawiona zostanie w dniu 27 sierpnia br. (czwartek) o godz. 10:00 w Kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku. Pożegnanie odbędzie się w Kaplicy Nowego Cmentarza o godz. 12.00.

zdjęcie Pani Mrozik

czytaj więcej » Odeszła Halina Mrozik – Wójcik wieloletnia Dyrektor PCPR w Słupsku

31 sierpnia upływa termin naboru wniosków w Module I programu „Aktywny samorząd”

dodano: 2020-08-21 14:20:03

logo programu Aktywny samorząd

 

Przypominamy, że do 31 sierpnia br. trwa nabór wniosków w Module I pilotażowego programu „Aktywny samorząd”, finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wnioski należy składać elektronicznie za pośrednictwem portalu SOW (www.sow.pfron.org.pl) lub w formie pisemnej na adres: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, ul. Sienkiewicz 20, 76-200 Słupsk (decyduje data stempla pocztowego).

czytaj więcej » 31 sierpnia upływa termin naboru wniosków w Module I programu „Aktywny samorząd”

Konkurs ofert z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych

dodano: 2020-08-20 08:10:40

Przypominamy organizacjom pozarządowym, że trwa konkurs ofert na wspieranie wykonania zadań publicznych w 2020 roku z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

Konkurs obejmuje działania w zakresie:

  1. prowadzenia grupowych i indywidualnych zajęć, które mają na celu nabywanie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności niezbędnych do funkcjonowania osób niepełnosprawnych,
  2. organizowania lokalnych i regionalnych imprez kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych wspierających ich aktywność w tych dziedzinach,
  3. promowania aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Oferty składane w ramach konkursu rozpatrywane są w trybie ciągłym, do wyczerpania środków, przy czym z tym ostateczny termin składania ofert – to 30 września 2020 roku.

Do pobrania:

czytaj więcej » Konkurs ofert z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych