Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika i Luizy

Aktualności

Zapraszamy usamodzielnianych wychowanków w wieku od 15 do 24 roku życia do udziału w drugiej edycji projektu pn. "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2019-07-25 13:05:00

Logotypy Unii Europejskiej

Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 lipca br. rozpoczynamy rekrutację do trzeciej grupy docelowej w ramach drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim". Do udziału w projekcie zapraszamy usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej w wieku od 15 do 24 roku życia z powiatu słupskiego.

czytaj więcej » Zapraszamy usamodzielnianych wychowanków w wieku od 15 do 24 roku życia do udziału w drugiej edycji projektu pn. "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

Ruszyła rekrutacja osób sprawujących pieczę zastępczą do drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2019-07-03 11:51:48

Logotypy

Uprzejmie informujemy, że z dniem 3 lipca br. rozpoczynamy rekrutację osób sprawujących pieczę zastępczą na terenie powiatu słupskiego do drugiej edycji edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim".

czytaj więcej » Ruszyła rekrutacja osób sprawujących pieczę zastępczą do drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"