Dziś jest czwartek 09 kwietnia 2020, imieniny: Marii i Marcelego

Aktualności

SOW i ePUAP - jak to zrobić? Załóż profil zaufany i korzystaj z możliwości, jakie daje System Obsługi Wsparcia.

dodano: 2020-03-24 10:08:44

Od dnia 1 marca br. wniosek o dofinansowanie w ramach programu „Aktywny samorząd” składa się przez Internet w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW) - bez straty czasu, wychodzenia z domu, bez kolejek i bez barier. Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy mogą korzystać także z innych form pomocy w zakresie złożenia wniosku: kreatora ułatwiającego aplikowanie o środki, infolinii, a także mobilnego asystenta osoby niepełnosprawnej oraz pracownika PFRON w punktach informacyjnych SOW, zlokalizowanych we wszystkich wojewódzkich oddziałach PFRON.

Wszystkie osoby niepełnosprawne zachęcamy do założenia Profilu Zaufanego na platformie ePUAP i złożenie wniosku o dofinansowanie w formie elektronicznej, z użyciem systemu SOW. System SOW przewiduje znakomite ułatwienia i uproszczenie wszelkich procedur związanych z aplikowaniem o pomoc i realizacją programu, co powinno przyspieszyć także realizację wniosków i uzyskanie pomocy.

czytaj więcej » SOW i ePUAP - jak to zrobić? Załóż profil zaufany i korzystaj z możliwości, jakie daje System Obsługi Wsparcia.

Uwaga! Trwa nabór wniosków o dofinansowanie kosztów uzyskania wykształcenia wyższego w ramach Modułu II programu „Aktywny samorząd”. Komunikat dla studentów, którzy mogą mieć trudności z uzyskania zaświadczenia z uczelni.

dodano: 2020-03-24 09:14:23

logotyp PFRONInformacja dla studentów

Przypominamy, że do 31 marca 2020 roku można składać wnioski o dofinansowanie kosztów nauki w roku akademickim 2019/2020 w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” - Moduł II (pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym) za pośrednictwem systemu SOW.

czytaj więcej » Uwaga! Trwa nabór wniosków o dofinansowanie kosztów uzyskania wykształcenia wyższego w ramach Modułu II programu „Aktywny samorząd”. Komunikat dla studentów, którzy mogą mieć trudności z uzyskania zaświadczenia z uczelni.