Dziś jest czwartek 21 lutego 2019, imieniny: Eleonory i Feliksa

Aktualności

Ruszyła wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i przedmiotów medycznych w ramach projektu pn. „Srebrna Sieć”

dodano: 2019-01-16 10:12:16

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i przedmiotów medycznych została utworzona w ramach projektu „Srebrna Sieć” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020 i prowadzona jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku. Z wypożyczalni mogą korzystać uczestnicy projektu „Srebrna Sieć”.

czytaj więcej » Ruszyła wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i przedmiotów medycznych w ramach projektu pn. „Srebrna Sieć”

Zapraszamy wychowanków i rodziny zastępcze na spotkania grup wsparcia rodzin zastępczych

dodano: 2019-01-11 13:58:55

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku zaprasza rodziny zastępcze do udziału w cyklicznych spotkaniach grup wsparcia organizowanych w siedzibie Centrum dla dwóch grup odbiorców – rodzin zastępczych zawodowych i osób prowadzących rodzinne domy dziecka oraz rodzin zastępczych niezawodowych i spokrewnionych. Zapraszamy również wychownkow rodzin zastępczych do udziału w grupie wsparcia.

czytaj więcej » Zapraszamy wychowanków i rodziny zastępcze na spotkania grup wsparcia rodzin zastępczych

Kreatywnie na warsztatach pracy twórczej

dodano: 2019-01-09 15:16:32

Od października 2018 r. trwają warsztaty pracy twórczej prowadzone przez Stowarzyszenie Rozwoju Inspiracja w Słupsku – partnera projektu „Rodzina w Centrum – wspieranie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”.

czytaj więcej » Kreatywnie na warsztatach pracy twórczej