Dziś jest czwartek 07 lipca 2022, imieniny: Cyryla i Metodego

Aktualności

Przypomnienie

dodano: 2022-07-04 15:21:09

Przypominamy o jutrzejszym dyżurze Członka Rady Seniorów Powiatu Słupskiego. Do kontaktu zachęcamy szczególnie osoby starsze, opiekujące się seniorami oraz zainteresowane działalnością na ich rzecz. W trakcie dyżuru można zgłaszać wszystkie potrzeby związane z organizacją życia seniorów w powiecie a także oczekiwania dotyczące działań Rady Seniorów.
Zapraszamy do kontaktu!
📞 512 079 526 
⏰ 12.oo- 14.oo

Do pobrania:
Grafik (plik png., rozmiar 2.53 MB)

czytaj więcej » Przypomnienie

Warsztat integracyjno-aktywizujący w Parku Dinozaurów w Łebie w ramach projektu "Rodzina w Centrum II"

dodano: 2022-06-29 11:52:54

logotypy projektowe

W dniu 27 czerwca 2022 r. w rodzinnym Parku Rozrywki Łeba Park odbył się warsztat integracyjno – aktywizujący dla 16 dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej, będących uczestnikami projektu „Rodzina w Centrum II”.  Zajęcia były prowadzone za pomocą gier oraz zabaw integracyjnych i aktywizujących. Warsztat poprowadziło 3 pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku. Dodatkowo w czasie trwania warsztatu korzystano z pomocy wolontariusza. Celem warsztatu było przełamanie barier, nawiązanie kontaktów w grupie co miało doprowadzić do prawidłowego nauczenia się współdziałania, poznania się dzieci, przełamania barier komunikacyjnych oraz nabrania zaufania do specjalistów PCPR w Słupsku.

czytaj więcej » Warsztat integracyjno-aktywizujący w Parku Dinozaurów w Łebie w ramach projektu "Rodzina w Centrum II"

Za nami piknik rodzinny „Jak wspólnie spędzać czas” w ramach projektu "Rodzina w Centrum II"

dodano: 2022-06-27 10:50:23

logotypy projektowe

W dniu 26 czerwca 2022 r. na terenie obiektu „Leśny Kot” w Słupsku zorganizowano piknik rodzinny „Jak wspólnie spędzać czas”. Organizatorem pikniku rodzinnego było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku. Wydarzenie było skierowane do uczestników projektu „Rodzina w Centrum II”  - rodziców zastępczych oraz prowadzących rodzinne domy dziecka. Udział w pikniku wzięły również pozostałe rodziny zastępcze oraz rodzinne domy dziecka z terenu powiatu słupskiego wraz z dziećmi i starszymi wychowankami. Celem pikniku rodzinnego było promowanie rodzicielstwa zastępczego oraz form wspólnego spędzania czasu, wspólne poznanie się oraz promowanie współpracy rodzin zastępczych z rodzicami biologicznymi. 

czytaj więcej » Za nami piknik rodzinny „Jak wspólnie spędzać czas” w ramach projektu "Rodzina w Centrum II"