Dziś jest czwartek 25 lipca 2024, imieniny: Jakuba i Krzysztofa

Realizowane działania

Warsztat doskonalenia umiejętności rodzicielskich w ramach projektu „Rodzina w Centrum II”

dodano: 2023-03-13 11:46:47

W dniach 10-12.03.2023 r. w hotelu Leśny Dwór w Sulęczynie zorganizowano trzydniowy warsztat doskonalenia umiejętności rodzicielskich w ramach projektu „Rodzina w Centrum II”. Warsztat doskonalenia umiejętności rodzicielskich był przeznaczony dla opiekunów sprawujących pieczę zastępczą wraz z najbliższym otoczeniem. W warsztacie wyjazdowym wzięło udział 37 osób, 2 trenerów (pracowników Zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej) oraz 1 wolontariusz, który pomagał sprawować opiekę nad dziećmi podczas warsztatów.

Zajęcia obejmowały 16 godzin dydaktycznych warsztatu i były realizowane były od piątku popołudniu do niedzielnego popołudnia. Uczestnicy warsztatu mieli zapewnione zakwaterowanie z wyżywieniem oraz transport z miejsca zamieszkania do hotelu i z powrotem.

czytaj więcej » Warsztat doskonalenia umiejętności rodzicielskich w ramach projektu „Rodzina w Centrum II”

Warsztaty doskonalenia umiejętności rodzicielskich w ramach projektu "Rodzina w Centrum II"

dodano: 2022-11-14 14:28:04

logotypy projektowe

W dniach od 21.10.2022r. do 23.10.2022r. w ramach projektu ,,Rodzina  w Centrum II’’ odbyły się warsztaty dla rodziców zastępczych pt. ,,Doskonalenie umiejętności rodzicielskich’’. Trening umiejętności opiekuńczo – wychowawczych i społecznych odbył się w Jarosławcu w hotelu ,,Szlak Bursztynowy’’. W wyjeździe wzięło udział pięć rodzin zastępczych wraz z wychowankami łącznie 38 osób. Hotel zapewnił pełne wyżywienie i nocleg. 

czytaj więcej » Warsztaty doskonalenia umiejętności rodzicielskich w ramach projektu "Rodzina w Centrum II"

Warsztaty czekoladowe w ramach projektu "Rodzina w Centrum II"

dodano: 2022-09-23 09:45:13

logotypy projektowe

W dniu 9 września br. odbyły się warsztaty czekoladowe pt. „Czekoladowy autobus”. Zajęcia zostały zorganizowane dla grupy dzieci uczestniczących w projekcie „Rodzina w Centrum II”.

czytaj więcej » Warsztaty czekoladowe w ramach projektu "Rodzina w Centrum II"