Dziś jest czwartek 17 stycznia 2019, imieniny: Antoniego i Rościsława

Realizowane działania

Uczestnicy relaksują się na warsztatach relaksacyjnych

dodano: 2019-01-09 14:59:45

 

 

Od października 2018 r. realizowane są warsztaty relaksacyjne – radzenie sobie ze stresem swoim i dziecka, przez Stowarzyszenie Rozwoju Inspiracja w Słupsku w ramach projektu „Rodzina w Centrum – wspieranie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”.

czytaj więcej » Uczestnicy relaksują się na warsztatach relaksacyjnych

Odbyła się druga część szkoleń specjalistycznych w ramach projektu „Rodzina w Centrum – wspieranie pieczy zastępczej w powiecie słupskim”

dodano: 2018-11-05 14:25:50

Na przestrzeni października odbyły się kolejne szkolenia specjalistyczne:

  • Cyberprzemoc – zagrożenia w sieci
  • Bezpieczne więzi – budowanie prawidłowych pozbawionych przemocy relacji z dzieckiem

czytaj więcej » Odbyła się druga część szkoleń specjalistycznych w ramach projektu „Rodzina w Centrum – wspieranie pieczy zastępczej w powiecie słupskim”

Rozpoczęły się warsztaty pracy twórczej z dzieckiem w ramach projektu „Rodzina w Centrum – wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”

dodano: 2018-11-05 14:19:20

W dniu 23 października rozpoczęły się warsztaty pracy twórczej z dzieckiem prowadzone przez Stowarzyszenie Rozwoju Inspiracje w Słupsku w ramach projektu „Rodzina w Centrum – wspieranie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”.

czytaj więcej » Rozpoczęły się warsztaty pracy twórczej z dzieckiem w ramach projektu „Rodzina w Centrum – wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”