Dziś jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony i Dezyderego

Realizowane działania

Warsztat usamodzielniający z udziałem naszej młodzieży

dodano: 2019-05-20 12:36:26

8 kwietnia 2019 r. rozpoczęła się pierwsza część warsztatu usamodzielniającego składającego się z trzech teoretycznych, 3 godzinnych spotkań. Udział w nim wzięło 10 usamodzielniających się wychowanków pieczy zastępczej zakwalifikowanych do projektu pn. „Rodzina w Centrum – wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”.

czytaj więcej » Warsztat usamodzielniający z udziałem naszej młodzieży

Weekendowy wyjazd rodzin zastępczych do Łeby

dodano: 2019-05-14 08:44:55

 

W ostatni weekend kwietnia odbyła się praktyczna część warsztatu umiejętności rodzicielskich, w którym brali udział rodzice zastępczy wraz z najbliższym otoczeniem –łącznie 66 osób. Warsztat zrealizowany został w ośrodku wypoczynkowym „Arena Słońca” w Łebie, gdzie rodziny miały zapewnione pełne wyżywienie oraz nocleg.

czytaj więcej » Weekendowy wyjazd rodzin zastępczych do Łeby

Animator wolontariatu w środowisku lokalnym

dodano: 2019-04-02 07:59:44

Wychowankowie pieczy zastępczej wzięli udział w warsztacie pt. „Animator w środowisku lokalnym” przeprowadzonym w Sali Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku. Szkolenie składało się z czterech 4 godzinnych spotkań i wzięło w nim udział ośmioro usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej zakwalifikowanych do projektu pn. „Rodzina w Centrum – wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”

czytaj więcej » Animator wolontariatu w środowisku lokalnym