Dziś jest środa 19 września 2018, imieniny: Januarego i Konstancji

Realizowane działania

Zrealizowaliśmy pierwsze szkolenie specjalistyczne w ramach projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2018-09-17 13:32:47

W dniach 10 i 13 września w sali Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku odbyło się szkolenie specjalistyczne „Praca z dzieckiem z ADHD” z udziałem osób sprawujących pieczę zastępczą. Było to pierwsze z pięciu proponowanych szkoleń realizowanych w ramach projektu „Rodzina w centrum – wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”.

 

czytaj więcej » Zrealizowaliśmy pierwsze szkolenie specjalistyczne w ramach projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

Zapraszamy usamodzielnianych wychowanków w wieku od 15 do 24 roku życia do udziału w projekcie pn. "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2018-07-30 09:21:57

 

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 30 lipca br. rozpoczynamy rekrutację do trzeciej grupy docelowej w ramach pierwszej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim". Do udziału w projekcie zapraszamy usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej w wieku od 15 do 24 roku życia z powiatu słupskiego.

czytaj więcej » Zapraszamy usamodzielnianych wychowanków w wieku od 15 do 24 roku życia do udziału w projekcie pn. "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

Pierwszy wyjazdowy warsztat za nami

dodano: 2018-07-04 10:33:34

zdjęcie z Parku Dinozaurów w ŁebieW dniu 25 czerwca 2018 r. w parku dinozaurów w Łebie odbył się warsztat integracyjno – aktywizujący, będący pierwszą formą wsparcia zaplanowaną dla uczestników projektu pn. „Rodzina w Centrum – wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim”.

czytaj więcej » Pierwszy wyjazdowy warsztat za nami