Dziś jest czwartek 25 lipca 2024, imieniny: Jakuba i Krzysztofa

Rekrutacja do projektu

Ruszyła rekrutacja do drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2019-05-14 11:57:48

logotypy

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 13 maja br. rozpoczęliśmy rekrutację do drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim". Do udziału w projekcie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej na terenie powiatu słupskiego.

czytaj więcej » Ruszyła rekrutacja do drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

Zapraszamy rodziców zastępczych i rodzinne domy dziecka do udziału w projekcie pn. "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2018-07-02 13:18:39

logotypy

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 lipca br. rozpoczynamy rekrutację do drugiej grupy docelowej w ramach pierwszej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim". Do udziału w projekcie zapraszamy osoby sprawujące pieczę zastępczą z terenu powiatu słupskiego.

czytaj więcej » Zapraszamy rodziców zastępczych i rodzinne domy dziecka do udziału w projekcie pn. "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

Ruszyła rekrutacja do projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2018-06-08 09:37:03

Uprzejmie informujemy, że z dniem 8 czerwca br. rozpoczynamy rekrutację do pierwszej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim". Do udziału w projekcie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej na terenie powiatu słupskiego.

czytaj więcej » Ruszyła rekrutacja do projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"