Dziś jest czwartek 25 lipca 2024, imieniny: Jakuba i Krzysztofa

Zespół

dodano: 2024-07-03 14:03:29

Dyrektor - Urszula Dąbrowska
Zespół Finansowo - Księgowy

Główny Księgowy: Marta Wilkowska
Starszy specjalista ds. księgowości: Joanna Gumińska
Starszy księgowy: Agnieszka Mazurowska

Zespół ds. świadczeń i pomocy specjalistycznej
Starszy specjalista ds. świadczeń z pieczy zastępczej: Daria Kleszczyńska
Starszy pracownik socjalny: Beata Szmaglik-Michułka
Koordynator wsparcia opiekunów tymczasowych: Anastasiia Samarina
Psycholog: Martyna Małecka
Psycholog: Katarzyna Łuczak
Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej
Kierownik zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej:
Emilia Woźniak
Starszy specjalista pracy z rodziną: Alicja Mendel
Starszy specjalista pracy z rodziną: Łukasz Kuchnowski
Starszy specjalista pracy z rodziną: Magdalena Jurek
Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Joanna Michalczyk
Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Jarosław Skapowicz 
Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Honorata Stenka
Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Przemysław Kaca
Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Eunika Jędrzejewska-Pietrzyk
Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Anna Puścian-Wódz
Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Iwona Kuchnowska
Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Katarzyna Krupska
Zespół ds. rehabilitacji osób niepełnosprawnych
Starszy specjalista ds. kontroli i rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych: Justyna Rudowska - Błażek
Starszy specjalista ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych: Małgorzata Wardziak
Samodzielny referent ds. rehabilitacji osób niepełnosprawnych: Iwona Gerula  
Aspirant pracy socjalnej: Małgorzata Abramowicz
Zespół Organizacyjny
Specjalista ds. organizacyjnych i kadr: Wioleta Góra
Starszy specjalista ds. projektów, analiz i zamówień publicznych: Dominika Gregorek-Koss
Referent ds. organizacyjnych i obsługi sekretariatu: Dominika Świeżak
Kierowca/konserwator: Gabriel Ćmil