Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika i Luizy

Ruszyła rekrutacja do drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim"

dodano: 2019-05-14 11:57:48

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 13 maja br. rozpoczęliśmy rekrutację do drugiej edycji projektu "Rodzina w Centrum - wsparcie systemu pieczy zastępczej w powiecie słupskim". Do udziału w projekcie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej na terenie powiatu słupskiego.

W ramach działań projektowych dla dzieci zaplanowano warsztat integracyjno – aktywizującym, który będzie przeprowadzony w Parku Dinozaurów, 7-dniowy wyjazd psychoedukacyjny, warsztaty arteterapii i relaksacyjne. Dzieci będą mogły otrzymać również wsparcie psychologiczne oraz edukacyjne w formie zajęć z logopedą, wyrównawczych, nauki języka obcego czy terapii pedagogicznej.
Zgłoszenia na formularzu według załączonego wzoru należy składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku do dnia 31 maja br. Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji znajdują się w regulaminie rekrutacji zamieszczonym poniżej.

Pliki do pobrania:

  1. Formularz zgłoszeniowy - dzieci przebywające w pieczy zastępczej (plik doc, rozmiar 144 KB)
  2. Formularz zgłoszeniowy - dzieci przebywające w pieczy zastępczej (plik pdf, rozmiar 465 KB)
  3. Regulamin rekrutacji - dzieci przebywające w pieczy zastępczej (plik pdf, rozmiar 365KB)
  4. Regulamin uczestnictwa w projekcie (plik pdf, rozmiar 513 KB)