Dziś jest czwartek 09 kwietnia 2020, imieniny: Marii i Marcelego

Uwaga! Trwa nabór wniosków o dofinansowanie kosztów uzyskania wykształcenia wyższego w ramach Modułu II programu „Aktywny samorząd”. Komunikat dla studentów, którzy mogą mieć trudności z uzyskania zaświadczenia z uczelni.

dodano: 2020-03-24 09:14:23

logotyp PFRONInformacja dla studentów

Przypominamy, że do 31 marca 2020 roku można składać wnioski o dofinansowanie kosztów nauki w roku akademickim 2019/2020 w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” - Moduł II (pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym) za pośrednictwem systemu SOW.

Nawiązując do sygnalizowanych, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, trudności w uzyskaniu zaświadczenia z uczelni (dotyczącego pobierania lub kontynuowania nauki niezbędnego do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach Modułu II) – w sytuacji, gdy uczelnia nie jest dostępna z uwagi na podjęte działania, w związku z koronawirusem dopuszczalne jest dołączenie skanu informacji z uczelni o aktualnym braku możliwości uzyskania wymaganego zaświadczenia (np. uzyskanej za pośrednictwem USOS lub witryny uczelni). Skan takiej informacji zastępuje w SOW wymagany załącznik do czasu odzyskania możliwości uzyskania odpowiedniego, wymaganego dokumentu.

Szczegółowe informacje na stronie:

https://www.pfron.org.pl/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/uwaga-trwa-nabor-wnioskow-o-dofinansowanie-kosztow-uzyskania-wyksztalcenia-wyzszego-w-ramach-m/